Ta strona używa cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na stosowanie plików cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności

Warunki korzystania

Narzędzia do przeglądania dokumentów

Serwis przygotowany został tak, aby był wyświetlany poprawnie w większości dostępnych przeglądarek internetowych oraz systemach operacyjnych.
Jego działanie zostało sprawdzone w systemach operacyjnych Windows, Mac OS i Linux oraz w najnowszych wersjach przeglądarek: Mozilla/Firefox, Opera, Netscape Navigator, Internet Explore

Strona przystosowana jest do wyświetlania w minimalnej rozdzielczości 1024x800 px. Zalecana rozdzielczość to 1280x1024 px.

Dokładamy wszelkich starań, aby do przeglądania naszego serwisu nie było konieczne ponoszenie przez użytkownika dodatkowych kosztów związanych, m.in. z koniecznością instalacji oprogramowania komercyjnego.

Narzędzia do przeglądania dokumentów są dostępne do pobrania na stronach:

Informacje zawarte w serwisie odpowiadają stanowi prawnemu i faktycznemu na dzień publikacji, który został oznaczony w opisie określonej zawartości - chyba, że zaznaczono inaczej.

Materiały zamieszczone na stronie Ślaskiego Centrum Społeczeństwa Informacyjnego można wykorzystywać w publikacjach wyłącznie z podaniem źródła ich pochodzenia.