Ta strona używa cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na stosowanie plików cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności

Kapitał ludzki


Informacje ogólne

Projekt realizowany w okresie: od 01.07.2011 r. do 31.12.2012 r.

Projekt  skierowany był do nauczycieli szkół z terenu województwa śląskiego, którzy chcieli rozwinąć swoje kompetencje w zakresie wykorzystania w pracy dydaktycznej nowoczesnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych. W ramach projektu przeszkolono 500 nauczycieli.

W trakcie 40 godzinnego szkolenia nauczyciele pracowali z pakietami biurowymi wykorzystując przetwarzanie w chmurze, poznali dostępne e-usługi, zagadnienia ochrony praw autorskich i bezpieczeństwa w Internecie.

Szkolenia były realizowane głównie w centrach miast Bielsko- Biała, Częstochowa, Katowice.

W trakcie szkoleń uczestnikom zostały zapewnione materiały szkoleniowe oraz wyżywienie, natomiast zajęcia miały formę warsztatów. Ponadto każdy uczestnik otrzymał bezpłatny podpis elektroniczny CC SEKAP.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013 Priorytetu IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działania 9.4Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty.


loga partnerów