Ta strona używa cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na stosowanie plików cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności

Kapitał ludzki


Informacje ogólne

Projekt pn." WEBski Nauczyciel - szkolenie z wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji" realizowany w okresie: od 01.03.2014 r. do 30.06.2015 r.

Projekt  skierowany był do nauczycieli wszystkich typów szkół z terenu województwa śląskiego (ze szczególnym uwzględnieniem nauczycieli mieszkających/uczących na obszarach wiejskich), którzy chcieli rozwijać swoje kompetencje w zakresie wykorzystania w pracy dydaktycznej nowoczesnych technologii informacyjnych i komunikacyjnych.

W trakcie bezpłatnego 40-godzinnego kursu doskonalenia uczestnikom zostały zapewnione  materiały szkoleniowe oraz wyżywienie, zajęcia miały formę warsztatów.
Każdy uczestnik otrzymał Zaświadczenie o ukończeniu kursu doskonalenia zawodowego zgodne ze wzorem MEN.

Szkolenia dla grup zorganizowanych realizowane były w ich własnych szkołach. Dla osób zgłaszających się indywidualnie organizowane były w centrach miast: Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice, Rybnik.

Projekt był objęty Honorowym Patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty.

Program szkolenia dostępny w zakładce Zakres tematyczny.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013 Priorytetu IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działania 9.4 Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty.


loga partnerów