Ta strona używa cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na stosowanie plików cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności

Zapraszamy na kolejne warsztaty w ramach cyklu „SMART Urzędnik”

25 maja 2017 r. w CINiBA – Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka, Katowice, ul. Bankowa 11 A (Sala seminaryjna poziom 2), odbędą się bezpłatne warsztaty z cyklu „SMART Urzędnik”.

Tematem warsztatów będą – Wymagania Krajowych Ram Interoperacyjności
w kontekście zarządzania incydentem oraz usługami IT.

Przerwa techniczna - CEPIK

Informacja otrzymana z Centralnego Ośrodka Informatyki:

Informujemy, że w związku z koniecznością wykonania prac konserwacyjnych instalacji elektrycznej w serwerowni, 5 maja 2017 od godziny 23:00 nastąpi przerwa w dostępie do systemu CEPiK.

Cyberbezpieczeństwo – bezpłatne warsztaty dla uczniów i rodziców

Informujemy, że nabór do projektu Akademii Bezpiecznego Internetu, w ramach którego organizujemy bezpłatne warsztaty dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu województwa śląskiego został zamknięty.
Ze szkołami, które się zakwalifikowały skontaktujemy się.
Dziękujemy za zainteresowanie.

Cyberbezpieczeństwo – bezpłatne warsztaty dla uczniów i rodziców

Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego zaprasza szkoły do udziału w projekcie Akademii Bezpiecznego Internetu, w ramach którego organizuje bezpłatne warsztaty dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu województwa śląskiego.

Problem bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w sieci staje się być coraz bardziej dostrzegany. Zagrożenia takie jak: hejt, agresja w sieci, sexting, uzależnienia od gier, czy niebezpieczne gry namawiające graczy do zachowań ryzykownych to realne zagrożenia!