Ta strona używa cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza wyrażenie zgody na stosowanie plików cookies. OK Szczegóły w polityce prywatności

ŚCSI na VI Europejskim Kongresie MŚP

„Trzy dni inspiracji dla innowacji” to hasło VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbył się w dniach 10-12 października w Katowicach.

Przez trzy dni, jak co roku, Katowice po raz kolejny stały centrum europejskiej przedsiębiorczości. W tym czasie najlepsi eksperci z kraju i zagranicy podpowiadali przedsiębiorcom jak prowadzić i rozwijać biznes.

ŚCSI miała przyjemność być jednym wystawców podczas odbywających się w ramach kongresu „Targów Biznes Expo”. Na stoisku Województwa Śląskiego uczestników Kongresu gościliśmy razem z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego, Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości oraz Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej.

Podczas wydarzenia na stoisku ŚCSI można było uzyskać bezpłatny podpis CC SEKAP, dowiedzieć się o naszych najbliższych działaniach oraz otrzymać atrakcyjne gadżety. Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za przybycie. Osoby, które nie zdążyły lub nie mogły nas odwiedzić zapraszamy bezpośrednio do naszej siedziby lub do punktów rejestracji (lista urzędów wydających podpis CC SEKAP w załączeniu).

---

Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw to wydarzenie organizowane co roku przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach. Uczestnikami Kongresu są przede wszystkim przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw, samorządu terytorialnego, instytucji otoczenia biznesu, uczelni wyższych oraz instytucji naukowo-badawczych, władz rządowych, a także parlamentarzyści. W Kongresie uczestniczą także przedstawiciele dużych firm, które chętnie współpracują z sektorem MŚP. 

Autor: Krzysztof Drobnicki 2016-10-13